Jestem certyfikowanym Coachem, który specjalizuje się w rozwoju osobistym poprzez pracę z Klientem, która ma na celu:
- zidentyfikowanie ewentualnych ograniczających przekonań,
- wydobycie rozwijających wartości,
- wydobycie nieprzepracowanych emocji a zwłaszcza stresu i pomoc w znalezieniu odpowiedniej drogi nad panowaniem nad nimi,
- ustalaniem celów i pomoc w satysfakcjonujących dotarciu do ich realizacji,
- przekształceniem wewnętrznych obaw tak, by żyć w pełni ze swoim wewnętrznym potencjałem.

W trakcie mojej praktyki związanej z coachingiem zauważyłam jak ważne dla realizacji celów jest wyciszenie i odprężenie pozwalające na właściwą pracę naszego umysłu. Doskonałym ku temu środkiem jest relaksacja bądź masaż misami tybetańskimi. Pomaga mi w tym również moje muzyczne wykształcenie. Zabieg dźwiękiem to zabieg relaksujący, który wibracją dociera do każdej komórki naszego organizmu.

  Masaż dźwiękiem mis tybetańskich
Zabieg wykonuję według metody Petera Hessa, do którego używam mis o określonych tonach, które mają niezwykły, dobroczynny wpływ na organizm. Wibracja generowanych przez misy fal dźwiękowych jest przyjemna w odbiorze – przepływa przez tkanki, pobudzając do drgań każdą komórkę - odczuwasz to bardzo wyraźnie w swoim ciele jak i dodatkowo doznajesz podczas masażu niezwykłej przyjemności słuchowej - to niepowtarzalne doznanie .

Jakich skutków możesz oczekiwać po masażu czy też relaksacji:

1. Redukcji poziomu stresu
2. Poprawy jakości snu
3. Obniżenia ciśnienia krwi oraz obniżenia tętna
4. Stymulacji systemu immunologicznego
5. Zbalansowania i harmonizacji ciała
6.Wspomagania innych praktyk uzdrawiających takich jak medytacja czy oddech

Do zabiegu nie trzeba się rozbierać, należy tylko zadbać, by strój był wygodny, miękki, najlepiej bez guzików i metalowych elementów, które podczas masażu stykałyby się z misami, zakłócając ich dźwięk.

Masażu dźwiękiem nie wykonuje się u osób z wszczepionymi urządzeniami elektronicznymi, na przykład rozrusznikiem serca, oraz zaleca się ostrożne stosowanie u osób z problemami neurologicznymi. Nie powinno się go stosować w pierwszym trymestrze ciąży

 Relaksacja z medytacją

Medytacja, która łagodnie przechodzi w relaksację. Rytuał połączony z oczyszczaniem białą szałwią. W celach terapeutycznych dźwięki oraz drgania wywołane są przez uderzenie w specjalne metalowe misy, które składają się ze stopu 12 różnych metali. W czasie seansu wystarczy wygodnie się ułożyć i pozwolić, aby harmoniczne tony i wibracje przenikały do wnętrza ciała. Dźwięki rozchodzą się po całym organizmie, docierają do każdej komórki, pobudzając ją do właściwej wibracji. Oddziałują na poziomie fizycznym, odprężając, rozluźniając napięcie mięśni, odblokowując połączenia nerwowe i harmonizując całe ciało. Wpływają na psychikę i emocje przynosząc spokój, ukojenie i radość życia.

  O mnie

Mam na imię Małgorzata i jestem zarówno Coachem jak i osobą z wykształceniem muzycznym dodatkowo przeszkoloną przez Peter Hess Akademia. Do masażu jak i relaksacji używam mis i gongów akredytowanych przez Akademię.
Cieszę się, że mogę ludziom przynieść radość, ukojenie i poczucie harmonii.
Zapraszam do świata dźwięków, rozwoju osobistego i relaksujących doznań